LIVE: Παναρκαδικός - Παλληνιακός 3-0 89'

Για την 16η αγωνιστική του 6ου ομίλου της Γ' Εθνικής, ο Παναρκαδικός υποδέχεται τον Παλληνιακό. Παρακολουθήστε την ροή της αναμέτρησης σε πραγματικό χρόνο μέσω του a-s.

ΠΑΟΚΑΣΤΕΡΑΣ

Τέλος στο ματς! Ο Παναρκαδικός κέρδισε εύκολα με 3-0 τον Παλληνιακό. Ευχαρισούμε που μείνατε μαζί μας, καλό απόγευμα σε όλους!

92' Ακόμα μια κίτρινη για τον Δημόγιαννη, με 9 οι φιλοξενούμενοι.

90' Κοπρένκα ντί Στασινόπουλου

89' ΓΚΟΟΟΛ για τον Παναρκαδικό! Κοντινό πλασέ του Τσιώλη για το 3-0!

85' Νάνος αντί Γιουκούδη για τον Παναρκαδικό

82' Οριζόντιο δοκάρι για τον Παναρκαδικό με σουτ του Γιουκούδη, στη συνέχεια της φάσης με καρφωτή κεφαλιά ο Διαμαντόπουλος γράφει το 2-0

79' Δεύτερη κίτρινη για τον Τσέκο απόλυτα σωστή για τράβηγμα

78' Καλή στιγμή για τον Παλληνιακό, με τον Ματζώρο μέσα από την περιοχή με σουτ να στέλνει τη μπάλα ελάχιστα άουτ

69' Κίτρινη στον Τσέκο για σκληρό μαρκάρισμα που έκοψε αντεπίθεση του Παναρκαδικού

62' Μέσα οι Σπίνος και Δρόσης, έξω οι Κυριόπουλος και Παρασκευόπουλος

52' Νέα φανταστική επέμβαση του Γαβαλά σε σουτ του Τρέσα

51' Φάση διαρκείας για τον Παναρκαδικό. Αρχικά, ο Γιουκούδης βρέθηκε σε θέση τετ-α-τετ, ο Γαβαλάς απέκρουσε όμως ο επιθετικός του Παναρκαδικού κηνύγησε εκ νέου τη φάση. Πίεσε, έκλεψε τη μπάλα μέτά το διώξιμο του αμυντικού Κολοτούρου έβγαλε τη σέντρα και ο Διαμάντόπουλος με κοντινή κεφαλιά άνοιξε το σκορ!

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

Τέλος πρώτου μέρους. Σε λίγο και πάλι μαζί σας

45' Από πολύ μακριά ο Τρέσα δοκίμασε να απειλήσει με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ, και πάλι σε κόρενρ ο Γαβαλάς

43' Κίτρινη στο Δημογιάννη για μαρκάρισμα στον Στρέμπα. Ο ίδιος παίκτης δοκίμασε από μακριά, σε κόρνερ ο Γαβαλάς

41' Καλή φάση για τους φιλοξενούμενους απ' το πουθενά με τον Τσέκο να μην μπορεί να από κοντά να πλασάρει εύστοχα

38' 7ο κόρνερ για τους πράσινους, έβγαλαν άμυνα οι φιλοξενούμενοι

30' Πιέζει ασφυκτικά ο Παναρκαδικός

21' Σέντρα Διαμαντόπουλου από τα δεξιά, όμορφο κατέβασμα του Τσιώλη με το στήθος και σουτ μέσα από την περιοχή σε πρώτο χρόνο, σε κόρνερ ο Γαβαλάς

12' Πρώτη καλή στιγμή στο ματς. Σουτ του Στρέμπα, με τα πόδια και υπερένταση ο Γαβαλάς

11' Φάουλ σε καλή θέση, στη γραμμή της μεγάλης περιοχής, η μπάλα στο τείχος και έχουμε κόρνερ

08' Κόρνερ για τον Παναρκαδικό από δεξιά, πέρασε ανεκμετάλλευτο

07' Κίτρινη στον Στρέμπα

Ξεκίνημα στο ματς!

Παναρκαδικός: Ζαχαρής, Γκατιάγκα, Στασινόπουλος, Μπινιώρης, Αντωνόπουλος, Λυμπερόπουλος Ν., Στρέμπας, Τρέσα, Τσιώλης, Γιουκούδης, Διαμαντόπουλος

Παλληνιακός: Γαβαλάς, Τσέκος, Παρασκευόπουλος, Ελ Γκαλά, Κολοτούρος, Μαντζώρος, Δημογιάννης, Τρυφιάτης, Μυριόπουλος, Κοβάνης, Δημητρακόπουλος

Ας δούμε τις συνθέσεις

Οι πράσινοι βρίσκονται στην 4η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 23 βαθμούς τη στιγμή που οι φιλοξενούμενοι έχουν 15 και βρίσκονται στην 10η θέση.

Καλησπέρα σας από το a-s! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τη ροή της αναμέτρησης του Παναρκαδικού απέναντι στον Παλληνιακό.