LIVE: Παναρκαδικός - Ασπρόπυργος 0-3 (ΤΕΛΙΚΟ)

Τον Ασπρόπυργο υποδέχεται ο Παναρκαδικός στο πλαίσιο της 25ης αγωνιστικής του όγδοου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης μέσω του a-s.

Παναρκαδικός: Καλογερόπουλος, Καναβέτας, Μπινιώρης, Στρέμπας, Γκαντιάγκα, Γιαλαμίδης, Τσιώλης, Σβίγγος, Γεωργόπουλος, Λυμπερόπουλος Ν., Καρβάλιο.

Στον πάγκο κάθονται οι: Σωτηρόπουλος, Καπετανάκης, Τρέσα, Μίρτα, Τσούνης, Σπίντζος, Λυμπερόπουλος Δ.

Ασπρόπυργος: Κατσούλης, Νικολάου, Σταγάκης, Παντελίδης, Τσάνης, Βασιλείου, Δουκάκης, Σταύρου, Νατσιόπουλος, Καραλής, Ντιατά.

Στον πάγκο κάθονται οι: Τσουκαλάς, Δεληβέρης, Πετρόπουλος, Φυλακτός, Μαρίτσης, Μέντεθ, Χατζηβασιλάκης.

ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 0-3

87' Αλλαγή για τον Ασπρόπυργο. Στη θέση του Δουκάκη ο Φυλακτός.

87' Ο Σωτηρόπουλος παίρνει τη θέση του Καρβάλιο.

85' Αλλαγή για τον Παναρκαδικό. Στη θέση του Καναβέτα ο Τσανής.

82' Ενταση μεταξύ κερκίδας και προπονητή Ασπρόπυργου. Μικρή διακοπή στο παιχνίδι.

80' Πετυχαίνει και τρίτο τέρμα στην αναμέτρηση ο Ασπρόπυργος. Ο Δουκάκης με ωραίο κοντρόλ κατέβασε την μπάλα και εξαπέλυσε ένα δυνατό σουτ και πέτυχε το 3-0.

74' Στη θέση του Νίκου Λυμπερόπουλου, ο αδερφός του Δημήτρης Λυμπερόπουλος.

69' Στη θέση του Καραλή ο Μέντεθ.

60' Πρώτη αλλαγή για τον Παναρκαδικό. Ο Τρέσα στη θέση του Τσιώλη.

58' Μετά από σέντρα του Ντιατά η μπάλα στρώθηκε στον Δουκάκη και με κοντινό πλασέ έκανε το 0-2.

55' Πρώτη αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Ο Τσουκαλάς στη θέση του Νατσιόπουλου.

51' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναρκαδικό. Ο Γεωργόπουλος έπιασε ένα γεμάτο σουτ με τον γκολκίπερ του Ασπρόπυργου να απομακρύνει με δυσκολία.

46' Τον πρώτο λόγο έχει ο Παναρκαδικός σε αυτά τα πρώτα λεπτά του δεύτερου 45λεπτου.

Ολα έτοιμα για την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 0-1

45' Μικρή διακοπή στο παιχνίδι, καθώς παίκτης του Ασπρόπυργου είναι πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο.

44' Ο Κατιάγκα έκανε το σουτ, δεν ανησύχησε όμως τον Κατσιούλη.

40' Πέντε λεπτά απομένουν για την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου.

39' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους.

31' Σέντρα-σουτ από τον Στρέμπα η μπάλα εκτός ορίων.

30' Πιέζουν οι πράσινοι για την ισοφάριση.

24' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, απομάκρυναν οι αμυντικοί του Παναρκαδικού.

17' Ανοίγουν το σκορ οι φιλοξενούμενοι με κοντινή προβολή του Νικολάου.

13' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους. Πέρασε ο κίνδυνος για τον Παναρκαδικό.

10' Σουτ του Καρβάλιο η μπάλα άουτ.

07' Σουτ του Σταύρου, απομάκρυνε με τα πόδια ο Καλογερόπουλος.

05' Εκτέλεσε ο Στρέμπας η μπάλα ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

05' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Παναρκαδικό.

03' Ενα σουτ του Κατιάνγκα δεν ανησύχησε τον πορτιέρε του Ασπρόπυργου, καθώς είδε την μπάλα να καταλήγει άουτ.

-Στη σέντρα οι φιλοξενούμενοι.

02' Πρώτο κόρνερ για τον Παναρκαδικό.

-Ολα έτοιμα για την έναρξη.

-Την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο κάνουν οι δύο ομάδες.

-Σε λιγότερο από πέντε λεπτά θα έχουμε σέντρα στο ματς. Ελάχιστος ο κόσμος στις κερκίδες εξαιτίας και της βροχόπτωσης.

-Το παιχνίδι θα μεταδοθεί και από livestream. Οι χορηγοί της μετάδοσης.

-Οι πράσινοι θέλουν να διευρύνουν το αήττητο σερί που τρέχουν εδώ και πέντε αγωνιστικές.

-Καλησπέρα σας μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναρκαδικού με τον Ασπρόπυργο για την 25η αγωνιστική.