LIVE: Παναρκαδικός - Αμβρυσσέας 1-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Παναρκαδικός υποδέχεται τον Αμβρυσσέα Διστόμου για την 23η αγωνιστική του 8ου ομίλου, της Γ’ Εθνικής. Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης μέσα από το a-s.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Καλογερόπουλος, Καναβέτας, Στρέμπας, Γιαλαμίδης, Σβίγγος, Τσιώλης, Μπινιώρης, Γεωργόπουλος, Ν.Λυμπερόπουλος, Καρβάλιο.

Στον πάγκο κάθονται οι: Μπαλάσης, Καπετανάκης, Τρέσα, Μίρτα, Σπίντζος, Τσάνης, Δ.Λυμπερόπουλος.

ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ: Ιωαννίδης, Στανισόπουλος, Καραλής, Ζυρογιάννης, Στάρις, Βήχος, Σένκα, Χαραλαμπίδης, Δήμου, Παλαιοπάνος, Κυριακόπουλος.

Στον πάγκο κάθονται οι: Φωτόπουλος, Βλάχος, Αντωνίου, Βαζ, Κουβέλης, Ζαφειρίου, Ντουμάνης.

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ. Ο ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΕΧΑΣΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΣΗΜΕΡΑ

92' Δυνατό σουτ του Τρέσα, η μπάλα πέρασε δίπλα από το δοκάρι. Μεγάλη ευκαιρία!

Ο Παναρκαδικός δεν μπορεί να βρει τρόπο να πάρει τη νίκη! Για να δούμε αν θα αλλάξει κάτι στις καθυστερήσεις...

85' ΓΚΟΛ για τον Αμβρυσσέα με τον Δήμου να κάνει το 1-1 ύστερα από κεφαλιά στη δεξιά γωνία του Παναρκαδικού.

84' Δυνατό σουτ του Στάρις η μπάλα πέρασε άουτ.

76' Ο Δ. Λυμπερόπουλος αντί του Καρβάλιο.

Ο Παναρκαδικός δεν αφήνει τον αντίπαλο να απειλήσει, φαίνεται ότι ελέγχει το ματς και φυσικά την... παραμονή του.

63' Ο Φωτόπουλος αντί του Κυριακόπουλου.

62' Ο Τρέσα αντί του Στρέμπα.

59' Σουτάρει ο Καρβάλιο από πλάγιο, κοντράρει η μπάλα κι απομακρύνει η άμυνα του Αμβρυσσέα.

55' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναρκαδικό! Ο Λυμπερόπουλος δίνει στον Γεωργόπουλο, εκείνος πλασάρει κι ο Στάρις σωτήρια απομακρύνει πάνω από τη γραμμή!

54' Εντελώς άστοχο το σουτ του Σένκα.

51' Ο Δήμου έκανε τις προσποιήσεις, σούταρε μέσα από την περιοχή, η μπάλα κόντραρε και απομάκρυνε η άμυνα του Παναρκαδικού.

Άλλα 45΄για να δούμε αν ο Παναρκαδικός θα είναι από σήμερα και του χρόνου στη Γ' Εθνική!

Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο...

45' ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

45' Ο Ιωαννίδης μπλοκάρει την μπάλα στο σουτ του Καρβάλιο.

43' Ο Καλογερόπουλος με εντυπωσιακή διπλή ενέργεια κρατά το 1-0 για τον Παναρκαδικό.

41' Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Στρέμπα, η μπάλα φεύγει άουτ.

35΄Ο Παλαιοπάνος αφήνει τη θέση του στον Βαζ.

33' Κίτρινη στον Στάρις για σπρώξιμο στον Τσιώλη.

29' Ο Καρβάλιο πέφτει στην αντίπαλη περιοχή, "παίζεται" δείχνει ο διαιτητής και διαμαρτυρίες από τους γηπεδούχους.

27' Κόρνερ για τον Παναρκαδικό, απομακρύνει η άμυνα του Αμβρυσσέα, η μπάλα πηγαίνει στον Μπινιώρη ο οποίος σουτάρει άουτ.

24' Ένα χλιαρό σουτ του Καρβάλιο η μπάλα εύκολα στα χέρια του Ιωαννίδη.

14' Από τον Τσιώλη, ο Μάριος Γεωργόπουλος βγαίνει σε θέση τετ α τετ και δεν χάνει την ευκαιρία να ευστοχήσει για το 1-0, με μονοκόμματο σουτ.

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ για τον Παναρκαδικό!!!

10' Άλλη μια καλή στιγμή για τον Αμβρυσσέα, με τον Δήμου από πλάγια να πιάνει ένα διαγώνιο σουτ το οποίο πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι.

9' Μεγάλη ευκαιρία και για τον Παναρκαδικό! Ο Γεωργόπουλος πιάνει μια πολύ καλή κεφαλιά, ο Ιωαννίδης διώχνει σε κόρνερ.

8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αμβρυσσέα! Σε απευθείας εκτέλεση φάουλ του Στάρις, ο Καλογερόπουλος αποκρούει με διπλή προσπάθεια.

Θυμίζουμε πως με νίκη σήμερα ο Παναρκαδικός εξασφαλίζει την παρουσία του στη Γ' Εθνική και την επόμενη χρονιά

Το πρώτο 5λεπτο έχει περάσει χωρίς κάποια αξιοσημείωτη φάση.

4' Κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, περνάει η φάση με επιθετικό φάουλ.

1' Σέντρα στο ματς!

Σε 10' ξεκινάει η αναμέτρηση την οποία θα έχετε την ευκαιρία να παρακολουθήσετε και σε LIVE STREAMING από το a-s.

-Οι πράσινοι μετά το "στραβοπάτημα" της προηγούμενης αγωνιστικής με τον Πάμισσο Μεσσήνης, θέλουν να επιστρέψουν στα νικηφόρα αποτελέσματα, που θα τους ανεβάσουν ψηλότερα στη βαθμολογική κατάταξη.

-Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναρκαδικού με τον Αμβρυσσέα Διστόμου