LIVE: Παναρκαδικός - ΑΟ Κατασταρίου 3-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

Ο Παναρκαδικός υποδέχεται τον ΑΟ Κατασταρίου, για την 20η αγωνιστική του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε μέσω του a-s τη ροή της αναμέτρησης.

ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ: Καλογερόπουλος, Καναβέτας, Μπινιώρης, Στρέμπας, Κατιάγκα, Γιαλαμίδης, Τσιώλης, Σβίγκος, Γεωργόπουλος, Ν. Λυμπερόπουλος (84' Δ. Λυμπερόπουλος), Καρβάλιο.

Στον πάγκο κάθονται οι: Μπαλάσης, Βίγκνιεβιτς, Τρέσας, Μίρτα, Σπίτζος, Τσάνης, Δ. Λυμπερόπουλος.

ΑΟ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ: Δρακόπουλος, Κουρέλας, Τηλιόπουλος (82' Σκουρτάι), Καρβούνης (60' Μαρούδας), Κάρδαρης (83' Κορφιάτης), Καψάσκης, Μπριλάκης, Πέττας, Μεζίνι, Μουσάι, Παναγόπουλος.

Στον πάγκο κάθονται οι: Κορφιάτης, Μαρίνος, Δρόσος, Ταμαρέσης, Μαρούδας, Σκουρτάι.

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ! ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ!!!

90'+2' Κεφαλιά του Μπριλάκη, η μπάλα άουτ.

90' + 2' Ο Στρέμπας εκτός, μέσα ο Σπίντζος.

90'+1' Κίτρινη στον Σβίγκο για διαμαρτυρία.

90' Ο Γεωργόπουλος εκτός, μέσα ο Τσάνης

87' Ο Τσιώλης αφήνει τη θέση του στον Τρέσσα

84' Ο Νίκος Λυμπερόπουλος αφήνει τη θέση του στον αδερφό του Δημήτρη.

81' Ο Μεζίνι κάνει το πλασέ, η μπάλα περνάει άουτ.

79' Εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά με τον Στρέμπα, η μπάλα στην αγκαλιά του Δρακόπουλου.

79' Kίτρινη στον Κουρέλα για τράβηγμα στον Τσιώλη.

72' ΓΚΟΟΟΟΟΟΛΑΡΑ!!! Ο Στρέμπας εκτελεί απευθείας από τα 40 μέτρα και στέλνει την μπάλα στο αριστερό παράθυρο του Δρακόπουλου! Πραγματικά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΚΟΛ!!!

71' Ο Κουρέλας εκτελεί ένα φάουλ πάνω στον Καλογερόπουλο, που μπλοκάρει εύκολα.

68' Ο Μπινιώρης κρατάει τον ώμο του, μακάρι να μην έχει κάτι το σοβαρό. Ο γιατρός του αγώνα στον αγωνιστικό χώρο.

66' Κίτρινη στον Κάρδαρη.

65' ΓΚΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ για τον Παναρκαδικό! Ο Καρβάλιο σουτάρει από μακριά, ο Δρακόπουλος αποκρούει πάνω στον Λυμπερόπουλο, ο οποίος δεν άφησε ανεκμετάλλευτη την ευκαιρία και σε κενή εστία σκοράρει για το 2-1!

62' Φάουλ του Μπινιώρη από τα δεξιά, η μπάλα πέρασε άουτ.

60' Αλλαγή για τον ΑΟ Κατασταρίου με τον Μαρούδα να μπαίνει αντί του Καρβούνη

58' Ο Πέττας εκτελεί εύστοχα και κάνει το 1-1.

57' Πέναλτι για τον ΑΟ Κατασταρίου, με τον Καψάσκη να ανατρέπεται από τον Στρέμπα.

55' Καλή στιγμή για τον Παναρκαδικό! Ο Καναβέτας μπήκε από τα δεξιά, σούταρε αλλά η προσπάθειά του δεν βρήκε στόχο.

52' Μακρινό σουτ από τον Καναβέτα, η μπάλα ψηλά άουτ.

50' Στο πρώτο 5λεπτο του β' μέρους τίποτα το αξιοσημείωτο.

46' Σέντρα στο δεύτερο μέρος. Θυμίζουμε πως το γκολ του Γεωργόπουλου στο πρώτο μέρος χωρίζει τις δύο ομάδες. Xωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Παναρκαδικός - ΑΟ Κατασταρίου 1-0

Πέντε λεπτά απομένουν για την ολοκλήρωση του πρώτου ημιχρόνου.

36' Σουτ από τον Καρβάλιο η μπάλα λίγο έλειψε να καταλήξει στα δίχτυα.

34' Κόρνερ για τον Παναρκαδικό.

25' Πιέζουν οι φιλοξενούμενοι το τελευταίο δίλεπτο.

23' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για το Καταστάρι. Το κόρνερ εκτελέστηκε και ο Καψάσκης δεν μπόρεσε να στείλει την μπάλα στα δίχτυα με κεφαλιά από ευνοϊκή θέση.

22' Εκτέλεσαν οι φιλοξενούμενοι, η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ.

20' Φάουλ για το Καταστάρι σε καλό σημείο.

15' Σουτ από τον Κάρδαρη, η μπάλα πέρασε ελάχιστα άουτ. Το 1-0 παραμένει.

13' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ! Ο Μάριος Γεωργόπουλος έγινε αποδέκτης της μπάλας στη μεγάλη περιοχή και με πλασέ νίκησε τον Δρακόπουλο, για το 1-0.

12' Ωραία ανάπτυξη από τα δεξιά από τους "πράσινους", οι οποίο κερδίζουν και το κόρνερ.

10' Δεύτερο κόρνερ για το Καταστάρι.

08' Σε μία επίθεση των φιλοξενούμενων, ο πορτιέρε του Παναρκαδικού, Καλογερόπουλος βγήκε από την εστία του και απομάκρυνε την μπάλα.

06' Εχουν την κατοχή σε αυτά τα πρώτα λεπτά οι ποδοσφαιριστές του Παναρκαδικού.

- Μπορείτε να παρακολουθήσετε την αναμέτρηση από live stream, μέσω του a-s.

03' Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά στο ματς.

- Ολα έτοιμα για την έναρξη της αναμέτρησης.

- Σε λιγότερο από 20 λεπτά θα έχουμε τη σέντρα στον αγώνα.

-Καλησπέρα σας μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Παναρκαδικού με το Καταστάρι στη 13:30.