LIVE: Παναρκαδικός - Ερμιονίδα 1-1 (90')

Ο Παναρκαδικός υποδέχεται την Ερμιονίδα στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης μέσω του a-s.

Παναρκαδικός: Καλογερόπουλος, Καναβέτας, Μπινιώρης, Στρέμπας, Gadiaga, Κασάπης, Μουλιάτος, Σβίγγος, Τσιώλης, Λυμπερόπουλος Ν., Γεωργόπουλος

Στον πάγκο κάθονται οι: Σπίντζος, Vignjevic, Λυμπερόπουλος Δ., Μίτο, Σωτηρόπουλος, De Sousa Carvalho, Καπετανάκης

Ερμιονίδα: Αλευράς, Τζιέρης, Βασιλέρης, Βιρβιλής, Μπιμπισίδης, Γεωργακόπουλος, Τριμπόνιας, Κορνελάτος, Μακρίδης, Πούτσης, Νικολόπουλος

Στον πάγκο κάθονται οι: Σαλταπίδας, Cotov, Kala, Γκιμούσης, Παύλου

ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ 1-1

90' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Ιοσφαρίζει ο Παναρκαδικός στις καθυστερήσεις μετά από σουτ του Βίνιεβιτς.

90' Μακρινό σουτ του Στρέμπα η μπάλα άουτ.

87' Αλλαγή και για την Ερμιονίδα. Ο Kala στη θέση του Νικολόπουλου.

87' Το κόρνερ εκτελέστηκε και μετά από κόντρες η μπάλα κατέληξε σε χέρι αμυντικού της Ερμιονίδας.  Ο διαιτητής είχε αντίθετη άποψη και συνέχισε το παιχνίδι.

86' Κόρνερ μετά από φάουλ που κέρδισε ο Παναρκαδικός. Πιέζουν για την ισοφάριση οι γηπεδούχοι.

85' Τρίτη αλλαγή για τον Παναρκαδικό. Σπίντζος αντί Καναβέτα.

84' Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Carvalho η μπάλα πέρασε ξυστά από το αριστερό κάθετο δοκάρι του Αλευρά.

83' Δεύτερη αλλαγή για την φιλοξενούμενη ομάδα. Ο Σαλταπίδας περνάει εντός αγωνιστικού χώρου. Εκτός ο Πούτση.

77' Αλλαγή πραγματοποίησε και ο Παναρκαδικός. Ο Vignjevic πέρασε στη θέση του Gadiaga.

77' Αναγκαστική αλλαγή για την Ερμιονίδα. Ο Μακρίδης αφήνει τη θέση του στον Cotov.

72' Ανοίγει το σκορ η Ερμιονίδα. Ο Τριμπόνιας βγήκε σε τετ-α-τετ έκανε το πλασέ και νίκησε τον Καλογερόπουλο, πετυχαίνοντας το 1-0 για την ομάδα του.

67' Ο Κασάπης είναι πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο. Δε φαίνεται πως αντιμετωπίζει κάτι το σοβαρό και συνεχίζει κανονικά στην αναμέτρηση.

- Οσο περνάνε τα λεπτά ο αγωνιστικός χώρος γίνεται ολοένα και πιο βαρύς.

60' Σουτ στην κίνηση από τον Κορνελάτο η μπάλα άουτ.

59' Μικρή διακοπή στο παιχνίδι, καθώς ο Σβίγγος είναι πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο.

56' Ο Γεωργόπουλος είναι αυτός που αποχωρεί και αφήνει τη θέση του στον Carvalho.

-O Carvalho θα αποτελέσει την πρώτη αλλαγή του Παναρκαδικού.

49' Τεράστια ευκαιρία για την Ερμιονίδα. Από ευνοϊκή θέση ο Νικολόπουλος έπιασε ένα δυνατό σουτ αλλά και ο Καλογερόπουλος ενστικτωδώς απομάκρυνε σε κόρνερ.

48' Πρώτη κίτρινη στον αγώνα. Ο Τζιέρης για προβολή.

46' Όλα έτοιμα για την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου.

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

45' Ο Μπινιώρης εκτέλεσε το φάουλ αλλά στη συνέχεια απομάκρυνε τον κίνδυνο ο Μπιμπισίδης.

38' Εχει την κατοχή ο Παναρκαδικός μέχρι στιγμής.

34' Φάουλ που κερδίζει η Ερμιονίδα, λίγο μπροστά από την μεσαία γραμμή.

33' Νέο κόρνερ που κερδίζει ο Παναρκαδικός.

29' Μεγάλη ευκαιρία για την Ερμιονίδα. Ο Τριμπόνιας από το ύψος της μικρής περιοχής έστειλε την μπάλα ελάχιστα πάνω από τα δοκάρια.

28' Ο Καναβέτας έβγαλε τη σέντρα, ο Αλευράς με δυσκολία απομάκρυνε.

25' Φάουλ του Μπινιώρη η μπάλα κατέληξε άουτ.

17' Πρώτη καλή ευκαιρία για τον Παναρκαδικό. Ο Στρέμπας βρήκε τον Μουλιάτο μέσα στην περιοχή και αυτός προσπάθησε να κρεμάσει τον πορτιέρε των φιλοξενούμενων. Ο Αλευράς βγήκε και μπλόκαρε την μπάλα.

12' Φάουλ του Μπινιώρη στον Τριμπόνια.

10' Σουτ του Πούτση, η μπάλα κόρνερ για την Ερμιονίδα.

05' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους.

02' Πρώτο κόρνερ στην αναμέτρηση για τον Παναρκαδικό. Απομάκρυναν οι αμυντικοί της Ερμιονίδας.

- Βαρύς ο αγωνιστικός χώρος

01' Ξεκίνησε η αναμέτρηση

-Την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο κάνουν αυτή τη στιγμή οι δύο ομάδες

-Οι χορηγοί της μετάδοσης

- Ο αγώνας μεταδίδεται ζωντανά μέσω Live Stream (Arcadiasports.gr) ενώ μπορείτε να τον ακούσετε και από τον Radio Arcadia938.

-Να θυμίσουμε πως η αναμέτρηση ήταν προγραμματισμένη για την Κυριακή (13/01) όμως αναβλήθηκε εξαιτίας του κακού αγωνιστικού χώρου.

-Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση των "πρασίνων" με την Ερμιονίδα.