Ο Παναρκαδικός φιλοξενείται από τον Ασπρόπυργο στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής του 8ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης μέσα από το a-s.

Η ενδεκάδα του Ασπρόπυργου: Κατσούλης, Τσουκαλάς, Πρίκας, Σταγάκης, Ζώνας, Νικολάου, Νάκας, Κιρτζιαλίδης, Μέντες, Σταύρου, Μίλιτς.

Η ενδεκάδα του Παναρκαδικού: Καλογερόπουλος, Τσιώλης, Μπινιώρης, Σεντεμέντες, Γκαντιάκα, Σπίντζος, Στρέμπας, Κασάπης, Βίγκνιεβιτς, Λυμπερόπουλος, Γεωργόπουλος.

ΤΕΛΟΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 2-1

Ελάχιστα λεπτά απομένουν για την ολοκλήρωση του αγώνα.

85' Σουτ του Τσιώλη που κερδίζει κόρνερ.

83' Βιάζονται οι παίκτες του Παναρκαδικού για την ισοφάριση.

82' Κόρνερ για τον Ασπρόπυργο, η μπάλα άουτ.

75' Ενα σουτ από τους γηπεδούχους, απομακρύνει ο Καλογερόπουλος.

70' Παραμένει το 2-1.

*Καλαμάτα - Ερμιονίδα 1-2

61' Πρώτη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Ο Λογοθέτης στη θέση του Μέντες.

60' Σουτ του Μίλιτς, η μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

58' Κόρνερ για τους γηπεδούχους. Απομακρύνει ο Τσιώλης στο πρώτο δοκάρι.

56' Νέα ευκαιρία για τους "πράσινους". Ο Τσιώλης έκανε το σουτ με την μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ.

54' ΓΚΟΛ για τον Παναρκαδικό! Ο Μουλιάτος ο οποίος είχε περάσει λίγο νωρίτερα στον αγώνα σκοράρει πεσμένος στον αγωνιστικό χώρος με πλασέ και μειώνει σε 2-1.

53' Δεύτερη αλλαγή για το "τριφύλλι". Ο Σωτηρόπουλος περνάει αντί του Μπινιώρη.

50' Πρώτη αλλαγή για τον Παναρκαδικό. Ο Μουλιάτος στη θέση του Γεωργόπουλου.

Εναρξη του δευτέρου μέρους.

ΤΕΛΟΣ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ

Πετυχαίνει και δεύτερο τέρμα ο Ασπρόπυργος.

37' Ανοίγει το σκορ ο Ασπρόπυργος. 1-0

31' Ο Σετεμέντες προλαβαίνει τον Μίλιτς πριν σουτάρει και απομακρύνει σε κόρνερ.

30' Σουτ από τον Στρέμπα, μπλοκάρει ο Κατσούλης.

28' Φάουλ από τον Πρίκα, η μπάλα άουτ.

27' Ο Μίλιτς ανενόχλητος έκανε τη κεφαλιά, με την μπάλα να περνάει ελάχιστα άουτ.

22' Κεφαλιά του Μίλιτς, διώχνουν οι "πράσινοι".

-Καλαμάτα - Ερμιονίδα 0-1

13' Σουτ του Στρέμπα εκτός μεγάλης περιοχής, δεν ανησύχησε τον Κατσούλη.

12' Πρώτη επίθεση για τους γηπεδούχους. Απομακρύνει η άμυνα του Παναρκαδικού.

- Ποντάρετε το αγαπημένο σας σημείο στον αγώνα μέσω της Stoiximan.gr

05' Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

-Περίπου 100 άτομα στο γήπεδο.

01' Ξεκίνησε η αναμέτρηση.

-Να συνεχίσει τα νικηφόρα αποτελέσματα θέλει να συνεχίσει το "τριφύλλι" μετά την επικράτηση με 2-1 επί του ΑΟ Υπάτου την προηγούμενη αγωνιστική.

-Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον εκτός έδρας αγώνα του Παναρκαδικού με τον Ασπρόπυργο που διεξάγεται στις 15:00.