Παναρκαδικός-Τσικλητήρας Πύλου 0-1 (Το Live του αγώνα)

Ο Παναρκαδικός υποδέχεται τον Τσικλητήρα Πύλου για την 11η αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης στο a-s.

ΠΑΣ Γιάννινα ΑΣΤΕΡΑΣ

Η ΣΕΛΙΔΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ

Παναρκαδικός - Τσικλητήρας Πύλου: 0-1

Τέλος στο ματς! Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

94' Ο Μέμα στην θέση του Πύλιου. Κίτρινη στον Κόκκαλη για καθυστερήσεις.

89΄Σωτήρια επέμβαση του Μαρνάντου σε συρτό σουτ του Ομπόσου ο οποίος είχε περάσει δευτερόλεπτα πριν στην θέση του Γεωργόπουλου.

88' Απείλησε με 2 σουτ μέσα από την περιοχή ο Παναρκαδικός τα οποία αμφότερα κόντραραν σε ποδοσφαιριστές του Τσικλητήρα. Από μια κίτρινη σε Μπαξεβάνο και Σεντεμέντε.

85' Δυνατό σουτ του Μπαξεβάνου από μακρινή απόσταση πέρασε άουτ η μπάλα.

80' Δέκα λεπτά ακόμα συν τις όποιες καθυστερήσεις για να μπορέσει να ξαναμπεί στο παιχνίδι ο Παναρκαδικός.

74' Η πιο σημαντική στιγμή του δευτέρου ημιχρόνου, από το ύψος της μεγάλης περιοχής ο Γιουκούδης έπιασε ένα γυριστό σουτ με το δεξί που έδιωξε με υπερένταση ο Κοκκάλης σε κόρνερ.

71' Στην θέση του σκόρερ Γιαννόπουλου ο Αμπραχαμιάν.

69' Κίτρινη στον Γιαννόπουλο. Χωρίς σημαντική φάση ακόμα στο δεύτερο ημίχρονο.

67' Στην θέση του Ευαγγέλου ο Γιουκούδης. Πιέζει για την ισοφάριση ο Παναρκαδικός.

65' Κόρνερ από αριστερά για τον Τσικλητήρα, καθάρισε η άμυνα του Παναρκαδικού.

62' Ο Μπινιώρης στην θέση του Μπούτα.

59' Κίτρινη κάρτα στον Πύλιο για φάουλ πάνω στον Μπούτα. Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναρκαδικό.

55' Κίτρινη στον Κυριακόπουλο.

55' Πρώτη αλλαγή για τον Τσικλητήρα. Ο Χατζιστάμου μπαίνει στην θέση του Κωστόπουλου.

52' Σουτ του Μπαξεβάνου από την γραμμή της μεγάλης περιοχής κόρνερ για τον Παναρκαδικό που εκτέλεσε ο Καδάς. Ο Κυριακόπουλος έπιασε την κεφαλιά πολύ ψηλά η μπάλα.

50' Πρώτη αλλαγή για τον Παναρκαδικό στη θέση του Δημήτρη Λυμπερόπουλου πέρασε ο Χάρης Νάτσης.

48' Καλό χτύπημα από τον Καδά δίπλα από το αριστερό δοκάρι πέρασε η μπάλα. Πρώτη καλή στιγμή στο δεύτερο ημίχρονο.

47' Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναρκαδικό ο Καδάς θα αναλάβει την εκτέλεση.

Ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Σε λίγο και πάλι μαζί σας.

46' Δύο συνεχόμενα κόρνερ για τον Παναρκαδικό πέρασαν ανεκμετάλλευτα.

45' Ο Τζόρτζ Ομπόσου μπήκε στην περιοχή έκανε ένα διαγώνιο σουτ το οποίο πέρασε λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κόκκαλη.

38' Σουτ του Πύλιου από δεξιά έπειτα από αντεπίθεση του Τσικλητήρα, ψηλά άουτ η μπάλα.

32' Επειτα από κάθετη πάσα του Νίκου Λυμπερόπουλου ο Δημήτρης Λυμπερόπουλος βρέθηκε μέσα στην περιοχή του Τσικλητήρα από δεξιά του σουτ όμως που επιχείρησε πέρασε αρκετά άουτ.

28' Κόντρα στην ροή του αγώνα οι φιλοξενούμενοι ανοίγουν το σκορ με σουτ του Γιαννόπουλου έξω από την περιοχή.

24' Ο Καδάς με ατομική προσπάθεια βρήκε χώρο για σουτ έξω από την περιοχή του Κοκκάλη, το πραγματοποίησε με το αριστερό στην γωνία αλλά ο τερματοφύλακας του Τσικλητήρα ήταν σε ετοιμότητα.

20' Φάουλ αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή του Χότζιτς για τον Τσικλητήρα με τον Γιαννόπουλο στην εκτέλεση. Πολύ ψηλά η μπάλα.

15' Καλύτερος ο Παναρκαδικός στα πρώτα 15 λεπτά, έχει κερδίσει την μάχη του κέντρου και ψάχνει χώρους για να "τρυπήσει" την άμυνα του Τσικλητήρα.

10' Ομορφη προσωπική ενέργεια του Ομπόσου που μπήκε στην περιοχή το πλασέ του όμως ήταν αδύναμο και μπλόκαρε εύκολα ο Κόκκαλης.

07' Ακόμα ένα κόρνερ για τον Παναρκαδικό από αριστερά με τον Καδά στην εκτέλεση, απομάκρυναν εύκολα οι φιλοξενούμενοι.

03' Από το κόρνερ του Καδά ο Ομπόσου έπιασε μια καλή κεφαλιά που πέρασε λίγο άουτ.

02' Πρώτη επίσκεψη του Παναρκαδικού στα καρέ του Κόκκαλη, ο Νίκος Λυμπερόπουλος έπιασε το σουτ όμως η μπάλα κόντραρε στην πλάτη του Σβίγκου και να καταλήγει κόρνερ.

Ξεκίνημα στην αναμέτρηση!

Τσικλητήρας: Κόκκαλης, Μπίζος, Σβίγκος, Γεωργιάδης, Σεντεμέντες, Τσάτσος, Γεωργόπουλος, Ρήγας, Πύλιος, Γιαννόπουλος, Κωστόπουλος

Παναρκαδικός: Χότζιτς, Άσσεν, Μπούτας, Νάνος, Μπαξεβάνος, Κυριακόπουλος, Ευαγγέλου, Ν.Λυμπερόπουλος, Ομπόσου, Καδάς, Δ. Λυμπερόπουλος

O Παναρκαδικός βρίσκεται στην 5η θέση ενώ ο Τσικλητήρας στην 7η. Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των 2 ομάδων.

Η αναμέτρηση ολοκληρώνει τον πρώτο γύρο του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Καλησπέρα σας, μαζί θα παρακολουθήσουμε την ροή της αναμέτρησης του Παναρκαδικού απέναντι στον Τσικλητήρα Πύλου.