Ο Παναρκαδικός αντιμετωπίζει την Αχαϊκή για την 4η αγωνιστική του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής. Παρακολουθήστε της ροή της αναμέτρησης στο Arcadia Sports.

ΑΣΤΕΡΑΣ Πανιώνιος

Παναρκαδικός - Αχαϊκή: 2-0

Η ΣΕΛΙΔΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ (F5)

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Αχαϊκή: 2-0

87' Ο Τσιώλης παίρνει τη θέση του Καδά ολοκληρώνοντας τις αλλαγές.

84΄Κίτρινη στον Μπινιώρη για κράτημα.

83' Μητρόπουλος στη θέση του Αποστολόπουλου.

77' Μπινιώρης στη θέση του Μπούτα και Δημήτρης Λυμπερόπουλος στη θέση του αδερφού του, Νίκου.

73' Κίτρινη στον Νίκο Λυμπερόπουλο.

72' Καραγιάννης και Αντωνόπουλος αποχωρούν Αλμπάνης και Αναγνωστόπουλος πέρασαν στον αγωνιστικό χώρο.

69' Σταυρόπουλος στη θέση του Κωνσταντινίδη.

68' 2-0! Ο Νίκος Λυμπερόπουλος σημάδεψε για δεύτερη φορά το δοκάρι όμως ο Χάρης Νάτσης στην επαναφορά διπλασίασε τα τέρματα του Παναρκαδικού.

62' Γκολ για τον Παναρκαδικό! Σουτ στην κίνηση από τον Λυμπερόπουλο έπειτα από σέντρα του Μπούτα από τα αριστερά.

60' Κόρνερ για τον Παναρκαδικό, ο Δρακόπουλος μπλοκάρει το σκαφτό σουτ του Λυμπερόπουλου.

59' Ο Γιουκούδης πέρασε στον αγωνιστικό χώρο με τον Συρεγγέλα να αποχωρεί.

50' Κερδίζει δύο συνεχόμενα κόρνερ ο Παναρκαδικός που μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο αρκετά πιεστικός.

Ξεκίνημα στο δευτερό ημίχρονο! Χωρίς αλλαγές οι 2 ομάδες.

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

45' Αδύναμη κεφαλιά του Συρεγγέλα, ο Δρακόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

43' Κόρνερ για τον Παναρκαδικό που εκτελέστηκε με πάσα και στη συνέχεια κέρδισαν φάουλ σε καλό σημείο κοντά στην περιοχή της Αχαϊκής.

34' Κίτρινη στον Ντάζο που εμπόδισε την εκτέλεση φάουλ που κέρδισε ο Παναρκαδικός στη μεσαία γραμμή.

29' Πρώτη επικίνδυνη φάση για τους φιλοξενούμενους ο Στεφανόπουλος έκανε την σέντρα, ο Κωνσταντινίδης έπιασε το σουτ όμως ο Χότζιτς έδιωξε σε κόρνερ.

28' Κίτρινη στον Στρέμπα.

27' Πιέζει ο Παναρκαδικός, ο Μπούτας έκανε παράλληλη σέντρα με στόχο τον Καδά. Έκοψαν σωτήρια οι αμυντικοί της Αχαϊκής, κέρδος ένα κόρνερ.

21' Σουτ από τον Νάτση, λίγο πάνω από την εστία.

13' Πολύ καλό σουτ του Καδά, πέρασε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Δρακόπουλου.

08' Πρώτη καλή στιγμή της αναμέτρησης δοκάρι για τον Παναρκαδικό με τον Νίκο Λυμπερόπουλο.

Aχαϊκή: Δρακόπουλος, Ντάζος, Στεφανόπουλος, Πατάπης, Κοκκίνης, Σωτηρόπουλος, Αποστολόπουλος, Κωνσταντινίδης, Σαμπάνεϊ, Αναγνωστόπουλος

Παναρκαδικός: Χότζις, Τσέκος, Μπούτας, Μπαξεβάνος, Νάνος, Κυριακόπουλος, Λυμπερόπουλος, Στρέμπας, Καδάς, Συρεγγέλας.

Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των 2 ομάδων.

Καλησπέρα σας, μαζί θα παροκολουθήσουμε τη ροή της αναμέτρησης του Παναρκαδικού με την Αχαϊκή.