ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Χωρίς Τετάρτες η Γ' Εθνική, το νέο πρόγραμμα

Σχεδόν ένα μήνα μετά θα ολοκληρωθεί το πρωτάθλημα της εφετινής Γ' Εθνικής, απ΄ότι ήταν αρχικά προγραμματισμένο καθώς δεν θα υπάρξουν αγώνες μεσοβδόμαδα για τις ομάδες. Δείτε αναλυτικά τις ημερομηνίες.

ΑΣΤΕΡΑΣΑτρόμητος

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική  (22/09, 16:30) 14η (05/01/2020, 15:00)

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος
Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006
ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας
Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αήττητος Σπάτων-Μαρκό
Ρεπό: Αιολικός

 

2η αγωνιστική (29/09, 16:00) 15η (12/01/2020, 15:00)


Αιολικός-Παλληνιακός
ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός
Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου
ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων
ΑΕΚ Τρίπολης-Μαρκό
Ρεπό: ΑΟ Ν. Αρτάκης

 

3η αγωνιστική (06/10, 16:00) 16η (19/01/2020, 15:00)


Παλληνιακός-Παναρκαδικός
ΑΟ Ν. Αρτάκης-Αιολικός
Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΣ Ρόδος
Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος 2006
Μαρκό-ΑΟ Υπάτου
ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

4η αγωνιστική (13/10, 16:00) 17η (16/01/2020, 16:00)


ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παλληνιακός
Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου
Αιολικός-Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων
Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης
ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Μαρκό

 

5η αγωνιστική (20/10, 16:00) 18η (02/02/2020, 15:00)


Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου
Αχαρναϊκός-ΑΟ Ν. Αρτάκης
Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός
Μαρκό-Αιολικός
ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος
ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

6η αγωνιστική  (27/10, 16:00) 19η (09/02, 15:00)


Αχαρναϊκός-Παλληνιακός
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων
ΑΟ Ν. Αρτάκης-Μαρκό
Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Υπάτου
Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

7η αγωνιστική (03/11, 15:00) 20η (16/02/2020, 15:00)


Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων
Μαρκό-Αχαρναϊκός
ΑΕΚ Τρίπολης-Κιθαιρών Καπαρελλίου
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Ν. Αρτάκης
ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός
Κόρινθος 2006-Αιολικός
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

 

8η αγωνιστική (10/11, 15:00) 21η (23/02/2020, 15:00)


Μαρκό-Παλληνιακός
Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Ν. Αρτάκης-Κόρινθος 2006
Αιολικός-ΑΣ Ρόδος
Ρεπό: Παναρκαδικός

 

9η αγωνιστική (16/11, 15:00) 22η (29/02/2020, 15:00)


Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης
Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό
ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων
Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός
ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Ν. Αρτάκης
Παναρκαδικός-Αιολικός
Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

 

10η αγωνιστική (24/11, 15:00) 23η (08/03/2020, 15:00)


Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός
ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου
Μαρκό-Κόρινθος 2006
Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός
ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παναρκαδικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

11η αγωνιστική (01/12, 15:00) 24η (15/03/2020, 15:00)


Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου
Κόρινθος 2006-Θύελλα Ραφήνας
ΑΣ Ρόδος-Μαρκό
Αιολικός-Αήττητος Σπάτων
Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός
Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Ν. Αρτάκης
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

12η αγωνιστική (08/12, 15:00) 25η (22/03/2020, 15:00)


Κόρινθος 2006-Παλληνιακός
Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος
ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός
Μαρκό-Παναρκαδικός
Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Ν. Αρτάκης
Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου
Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

 

13η αγωνιστική (15/12, 15:00) 26η (29/03/2020, 15:00)


ΑΣ Ρόδος-Κόρινθος 2006
Αιολικός-ΑΟ Υπάτου
Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας
ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΕΚ Τρίπολης
Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό
Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός
Ρεπό: Παλληνιακός

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΡΟΔΟΣ 4 3 1 0 10
2 ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2006 4 2 1 1 7
3 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 4 2 1 1 7
4 ΑΙΟΛΙΚΟΣ 3 1 2 0 5
4 ΜΑΡΚΟ 3 1 2 0 5
6 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ 4 1 2 1 5
7 ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 4 1 2 1 5
7 ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 4 1 2 1 5
9 ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ 3 1 1 1 4
10 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 4 1 1 2 4
11 ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ 4 1 1 2 4
12 ΝΕΑ ΑΡΤΑΚΗ 3 0 2 1 2
13 ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4 0 0 4 0

Ροη Ειδησεων