ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Ολόκληρο το πρόγραμμα Παναρκαδικού και ΑΕΚ Τρίπολης στον 6ο όμιλο

Παναρκαδικός και ΑΕΚ Τρίπολης κάνουν πρεμιέρα απέναντι σε Κόρινθο 2006 και Αχαρναϊκό αντίστοιχα. Αναλυτικά το πρόγραμμα του 6ου ομίλου όπου συμμετέχουν οι ομάδες της Αρκαδίας.

 

Ξάνθη-ΑΣΤΕΡΑΣ

1η αγωνιστική 14η

Παλληνιακός-ΑΣ Ρόδος

Παναρκαδικός-Κόρινθος 2006

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΟ Υπάτου

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Θύελλα Ραφήνας

Αχαρναϊκός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αήττητος Σπάτων-Μαρκό

Ρεπό: Αιολικός

 

2η αγωνιστική 15η

Αιολικός-Παλληνιακός

ΑΣ Ρόδος-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Κιθαιρών Καπαρελλίου

ΑΟ Υπάτου-Αχαρναϊκός

Θύελλα Ραφήνας-Αήττητος Σπάτων

ΑΕΚ Τρίπολης-Μαρκό

Ρεπό: ΑΟ Ν. Αρτάκης

 

3η αγωνιστική 16η

Παλληνιακός-Παναρκαδικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Αιολικός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΣ Ρόδος

Αήττητος Σπάτων-Κόρινθος 2006

Μαρκό-ΑΟ Υπάτου

ΑΕΚ Τρίπολης-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Αχαρναϊκός

 

4η αγωνιστική 17η

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παλληνιακός

Παναρκαδικός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αιολικός-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-ΑΕΚ Τρίπολης

ΑΟ Υπάτου-Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Μαρκό

 

5η αγωνιστική 18η

Παλληνιακός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Αχαρναϊκός-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αήττητος Σπάτων-Παναρκαδικός

Μαρκό-Αιολικός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΣ Ρόδος

ΑΟ Υπάτου-Κόρινθος 2006

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

 

6η αγωνιστική 19η

Αχαρναϊκός-Παλληνιακός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αήττητος Σπάτων

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Μαρκό

Παναρκαδικός-ΑΕΚ Τρίπολης

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Υπάτου

Ρεπό: Κόρινθος 2006

 

7η αγωνιστική 20η

Παλληνιακός-Αήττητος Σπάτων

Μαρκό-Αχαρναϊκός

ΑΕΚ Τρίπολης-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Ν. Αρτάκης

ΑΟ Υπάτου-Παναρκαδικός

Κόρινθος 2006-Αιολικός

Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

 

8η αγωνιστική 21η

Μαρκό-Παλληνιακός

Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης

Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΣ Ρόδος

Ρεπό: Παναρκαδικός

 

9η αγωνιστική 22η

Παλληνιακός-ΑΕΚ Τρίπολης

Θύελλα Ραφήνας-Μαρκό

ΑΟ Υπάτου-Αήττητος Σπάτων

Κόρινθος 2006-Αχαρναϊκός

ΑΣ Ρόδος-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Παναρκαδικός-Αιολικός

Ρεπό: Κιθαιρών Καπαρελλίου

 

10η αγωνιστική 23η

Θύελλα Ραφήνας-Παλληνιακός

ΑΕΚ Τρίπολης-ΑΟ Υπάτου

Μαρκό-Κόρινθος 2006

Αχαρναϊκός-ΑΣ Ρόδος

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Αιολικός

ΑΟ Ν. Αρτάκης-Παναρκαδικός

Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

 

11η αγωνιστική 24η

Παλληνιακός-ΑΟ Υπάτου

Κόρινθος 2006-Θύελλα Ραφήνας

ΑΣ Ρόδος-Μαρκό

Αιολικός-Αήττητος Σπάτων

Παναρκαδικός-Αχαρναϊκός

Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

 

12η αγωνιστική 25η

Κόρινθος 2006-Παλληνιακός

Θύελλα Ραφήνας-ΑΣ Ρόδος

ΑΕΚ Τρίπολης-Αιολικός

Μαρκό-Παναρκαδικός

Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Ν. Αρτάκης

Αχαρναϊκός-Κιθαιρών Καπαρελλίου

Ρεπό: ΑΟ Υπάτου

 

13η αγωνιστική 26η

ΑΣ Ρόδος-Κόρινθος 2006

Αιολικός-ΑΟ Υπάτου

Παναρκαδικός-Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Ν. Αρτάκης-ΑΕΚ Τρίπολης

Κιθαιρών Καπαρελλίου-Μαρκό

Αήττητος Σπάτων-Αχαρναϊκός

Ρεπό: Παλληνιακός

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗ

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 26 21 3 2 66
2 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 26 20 3 3 63
3 ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ 26 18 3 5 57
4 ΑΟ ΥΠΑΤΟΥ 26 12 6 8 42
5 ΑΕ ΠΕΛΛΑΝΑΣ 26 10 10 6 40
6 ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 26 11 7 8 40
7 ΚΑΤΑΣΤΑΡΙ 26 10 8 8 38
8 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 26 11 4 11 37
9 ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 26 9 8 9 35
10 ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 26 9 6 11 33
11 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ 26 6 7 13 25
12 ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ 26 5 3 18 18
13 ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 26 3 3 20 12
14 ΕΙΚΟΣΙΜΙΑ 26 0 3 23 3

Ροη Ειδησεων