Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης του Παναρκαδικού απέναντι στον Α.Ο Κατασταρίου μέσω του a-s!

Λαμία ΑΣΤΕΡΑΣ

A.O Κατασταρίου - Παναρκαδικός: 3-1

Τέλος στη Ζάκυνθο! Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας.

85' Σουτ του Μεζίνη αρκετά άστοχο.

75' Τρίτο τέρμα για τους γηπεδούχους με τον Βιέντ, έπειτα από τραγικό λάθος του Σεντεμέντε στην άμυνα.

74΄Ο Γεωργόπουλος πέρασε στη θέση του Καρβάλιο

72' Λυμπερόπουλος αντί Κασάπη.

68' Έχει ισορροπήσει το Καταστάρι. Σουτ του Κάρδαρη εκτός εστίας.

58' Πιέζει στο δεύτερο μέρος ο Παναρκαδικός. Σέντρα του Μπινιώρη από αριστερά με διπλή προσπάθεια μπλοκάρει ο Δρακόπουλος.

56' Ο Τααρίμτε αφήνει τη θέση του στον Μιχαηλίδη.

55΄Μοναδική χαμένη ευκαιρία για τους γηπεδούχους, με τον Τααρίμτε να μην μπορεί να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα από θέση τετ-α-τετ.

52' Ο Μουλιάτος πήρε τη θέση του Στρέμπα

51' Καλή στιγμή για τον Παναρκαδικό με τον Βίγκνιεβιτς να τροφοδοτείται από την άμυνα, και να μπαίνει μέσα στην περιοχή αλλά πριν προλάβει να σουτάρει έβαλε την κόντρα ο Κάρδαρης.

Ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος. Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Σε λίγο και πάλι μαζί σας.

41' Μειώνει για τον Παναρκαδικό ο Καρβάλιο με σουτ πολύ όμορφο σουτ έξω από την περιοχή! Μια φάση ένα γκολ για τον Παναρκαδικό

39' Ασφυκτική πίεση των γηπεδούχων που δεν έχουν επιτρέψει στον Παναρκαδικό να γίνει καθόλου απειλητικός.

33' Δεύτερο γκολ για τους γηπεδούχους. Ο Κάρδαρης έπιασε σουτ εκτός περιοχής με τη μπάλα να καταλήγει στα σώματα και τον Βιέντ στην επαναφορά να κερδίζει τον Λίβα για το 2-0.

21' Αδράνεια της άμυνας του Παναρκαδικού, με τον Τααρίντε να γράφει το 1-0 με κοντινό πλασέ

14' Σουτ του Καρβάλιο, μπλόκαρε ο Δρακόπουλος

06' Σουτ του Κάρδαρη από πλάγια, μπλόκαρε ο Λίβας

Οι συνθέσεις των 2 ομάδων:

A.O.Κατασταρίου: Δρακόπουλος, Τηλιόπουλος, Τααριμτέ, Καρβούνης, Βιέντ, Σωτηρόπουλος, Κουρέλλας, Πέττας, Μαζίνι, Κάρδαρης, Παναγόπουλος

Παναρκαδικός: Λίβας, Καναβέτας, Μπινιώρης, Σεντεμέντες, Σπίτζος, Κασάπης, Στρέμπας, Τσιώλης, Βίγκνιεβιτς, Κάρδαρης, Σβίγγος.

Καλησπέρα σας από το a-s! Μαζί θα παρακολουθήσουμε τη ροή της αναμέτρησης του Παναρκαδικού απέναντι στον Α.Ο Κατασταρίου.