ΑΣΤΕΡΑΣ - Ατρόμητος: Η... σχέση με τα δίχτυα

Αστέρας και Ατρόμητος διασταυρώνουν τα ξίφη τους το προσεχές Σάββατο (23/02, 17:15) για την 22η αγωνιστική της Super League. Πότε βρίσκουν δίχτυα οι δύο ομάδες.

ΑΣΤΕΡΑΣ Ατρόμητος

Ο Αστέρας έχει βρει τον δρόμο προς τα δίχτυα 16 φορές εν αντιθέσει με τον Ατρόμητο που έχει σκοράρει 31 γκολ στο φετινό πρωτάθλημα.

Οι Αρκάδες έχουν πετύχει τα τρία από τα 16 στο πρώτο ημίχρονο, ενώ τα υπόλοιπα στο διάστημα 45-90.

Από την άλλη η ομάδα του Περιστερίου, έχει συχνή επαφή με τα αντίπαλα δίχτυα καθώς 12 φορές σκόραρε στο πρώτο ημίχρονο και 16 φορές στο δεύτερο 45λεπτο.