ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΟΚ 0-3 Το live της αναμέτρησης

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ υποδέχεται τον ΠΑΟΚ στην πρεμιέρα του στον Β' γύρο της Super League 2018-19 στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης". Παρακολουθήστε ζωντανά την ροή της αναμέτρησης στο a-s.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΟΚ

ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΟΚ: 0-3

Τέλος στο ματς! Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ σε όλους!

93' Στη γραμμή σώζει ο Μουνάφο το 0-4

Τρίτο γκολ για τον ΠΑΟΚ, αυτογκόλ του Τριανταφυλλόπουλου

90' Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

89' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ

87' Κίτρινη στον Μουνάφο

86' Τόσκα αντί Μπίσεσβαρ, Δουβίκας αντί Ιγκλέσιας

80' Με δέκα ο ΠΑΟΚ, δεύτερη κίτρινη για τον Μάτος

79' Σουτ του Φερνάντεζ, μπλοκάρει με διπλή επέμβαση ο Πασχαλάκης

78' Κίτρινες για Μάτος, Φερνάτεζ και Άκπομ

77' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Δημήτρης Λημνιός στη θέση του Λέο Ζαμπά.

72' Φερνάντεθ αντί Πασαλίδη για τον ΑΣΤΕΡΑ και Ελ Καντουρί αντί Πέλκα για τον ΠΑΟΚ

Υποδειγματική αντεπίθεση για τον ΠΑΟΚ και 0-2 με τον Μαουρίσιο

Γκολ για τον ΠΑΟΚ με φοβερή εκτέλεση φάουλ του Βιερίνια

65' Φάουλ στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής για τον ΠΑΟΚ

60' Κόντρα επίθεση του ΠΑΟΚ, ο Μπίσεσβαρ μπαίνει στην περιοχή, στην εξωτερική πλευρά το σουτ του Ολλανδού

59' Κόρνερ για τον ΑΣΤΕΡΑ από τα δεξιά

56' Φάουλ μεταξύ κέντρου και μεγάλης περιοχής για τον ΠΑΟΚ

55' Έχει πέσει ο ρυθμός στο πρώτο δεκάλεπτο του 2ου μέρους

51' Πρώτο σουτ στο δεύτερο ημίχρονο για τον ΑΣΤΕΡΑ, ο Μανιάς έξω από την περιοχή δεν ανησυχεί ο Πασχαλάκης

48' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, καθαρίζει η άμυνα του ΑΣΤΕΡΑ

Ξεκίνημα στο δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο! Σε λίγο και πάλι μαζί σας

44' Χέρι του Μπίσεσβαρ και κίτρινη κάρτα σε καλό σημείο για τον ΑΣΤΕΡΑ

42' Σέντρα του Τσιλιανίδη, κεφαλιά του Μανιά και πάλι ο Πασχαλάκης σώζει την ομάδα του

41' Τρομερή πίεση του ΑΣΤΕΡΑ!

40' Χαμένη διπλή ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ! Σουτ του Βαλιέντε, στη γραμμή σώζει ο γκολκίπερ του ΠΑΟΚ

38' Σουτ του Μανιά έξω από την περιοχή, σε κόρνερ ο Πασχαλάκης

31' Χέρι του Μαουρίσιο λίγο έξω από την περιοχή για τον ΑΣΤΕΡΑ

27' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ. Δοκάρι για τον Αστέρα. Ο Κυριακόπουλος βγάζει τη σέντρα, ο Κρέσπο χάνει τον Ιγκλέσιας, ο Αργεντινός συγκρούεται με τον Πασχαλάκη, η μπάλα βρίσκει στο δοκάρι.

24' Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο

19' Ο ΠΑΟΚ σκοράρει αλλά υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ ο Μπίσεσβαρ

18' Ο Πέλκας βγαίνει από δεξιά - καλύπτεται - κάνει τη σέντρα, για τον Άκπομ, ο Παπαδόπουλος απομακρύνει, ο Τριανταφυλλόπουλος απομακρύνει σε κόρνερ.

14' Κίτρινη στον Σάκχοφ

12' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ! Ο Μανιάς έβγαλε σε θέση τετ-α-τε τον Καλτσά τον οποίο νίκησε ο Πασχαλάκης για το πρώτο κόρνερ του ΑΣΤΕΡΑ

11' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα δεξιά παραχωρεί ο Βαλιέντε

08' Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά με τις δύο ομάδες να "ψάχνονται" στον αγωνιστικό χώρο

06' Κόρνερ από τα δεξιά για τον ΠΑΟΚ, απομακρύνει ο Κώτσιρας.

02' Πρώτο σουτ στο ματς από τον ΑΣΤΕΡΑ. Ο Μουνάφο από το κακό διώξιμο της άμυνας του ΠΑΟΚ έπιασε ένα σουτ που όμως ήταν αδύναμο και δεν ανησύχησε τον Πασχαλάκη.

Ξεκίνημα στο ματς!

Με τα κιτρινομπλέ ο ΑΣΤΕΡΑΣ, με τα ασπρόμαυρα ο ΠΑΟΚ.

Σε 5 λεπτά θα ξεκινήσει η αναμέτρηση στην Τρίπολη!

Ο Παναγιώτης Κωνσταντόπουλος από την ΕΠΣ Κορινθίας και η Χρυσούλα Κουρομπύλια από την ΕΠΣ Δυτικής Αττικής είναι οι βοηθοί.

Διαιτητής είναι ο Εμμανουήλ Σκουλάς από την ΕΠΣ Θεσσαλίας.

Οι αναπληρωματικοί:

ΠΑΟΚ:  Ρέι, Τόσκα, Ουάρντα, Μπαλογιάννης, Λημνιός, Ελ Καντουρί, Καρέλης.

ΑΣΤΕΡΑΣ: Αθανσιάδης, Ρόλε, Φερνάντεζ, Βλάχος, Μαρτίνεζ, Μπελόκ, Δουβίκας

ΠΑΟΚ (Λουτσέσκου): Πασχαλάκης, Μάτος, Βαρέλα, Κρέσπο, Βιεϊρίνια, Σάχοβ, Μαουρίσιο, Λέο Ζαμπά, Πέλκας, Μπίσεσβαρ, Άκπομ.

ΑΣΤΕΡΑΣ (Παράσχος): Παπαδόπουλος, Κώτσιρας, Πασαλίδης, Τριανταφυλλόπουλος, Κυριακόπουλος, Ιγκλέσιας, Μουνάφο, Βαλιέντε, Τσιλιανίδης, Καλτσάς, Μανιάς

Ας περάσουμε στις συνθέσεις των 2 ομάδων.

Βέβαια, στα ματς του Κυπέλλου της περασμένης εβδομάδας, ο ΑΣΤΕΡΑΣ ηττήθηκε με 3-2 από την ΑΕΛ και ο ΠΑΟΚ 2-1 από την Παναχαϊκή.

Από την άλλη ο ΠΑΟΚ, έχει μόνο νίκες στο πρωτάθλημα πλην μιας ισοπαλίας κόντρα στον Ατρόμητο στον πρώτο γύρο.

Ο ΑΣΤΕΡΑΣ μετρά 4 συνεχόμενες νίκες με τελευταίο θύμα του τον ΟΦΗ.

Μετά από σχεδόν 1 μήνα, η Super League επιστρέφει και βρίσκει τους δύο αποψινούς αντιπάλους φορμαρισμένους.

Το γήπεδο είναι σε εξαιρετική κατάσταση και το παιχνίδι θα διεξαχθεί κανονικά.

Καλησπέρα σας από το a-s! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την ροή της αναμέτρησης του ΑΣΤΕΡΑ απέναντι στον ΠΑΟΚ.