Για την 3η αγωνιστική του 6ου ομίλου του Κυπέλλου Ελλάδος ο ΑΣΤΕΡΑΣ αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Απόλλωνα Παραλιμνίου. Παρακολουθήστε ζωντανά τη ροή της αναμέτρησης στο a-s.

Πανιώνιος ΑΣΤΕΡΑΣ

Απόλλων Παραλιμνίου - ΑΣΤΕΡΑΣ: 0-4

Τέλος στο ματς! Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας, καλό βράδυ σε όλους

81' Ο Φωτόπουλος πέρασε στη θέση του Ορτέγκα

80' Έχει πέσει αισθητά ο ρυθμός της αναμέτρησης

78' Κεχαγιάς αντί Γκόλια για τους γηπεδούχους

77' Σουτ του Φερνάντεθ αποκρούει ο Σαββίδης κόρνερ η μπάλα

64' Κάρδαρης αντί Αλμπάνη για τον ΑΣΤΕΡΑ και Λαζαρίδης αντί Τσαούση για το Παραλίμνιο

58' Τέταρτο γκολ για τον ΑΣΤΕΡΑ! Σέντρα του Μπαστιάνου και κεφαλιά του Βαλιέντε

55' Φερνάντεθ στη θέση του Τσιλιανίδη και Δέντσας στη θέση του Μαυρομάτη

52' Τρίτο γκολ για τον ΑΣΤΕΡΑ με σουτ του Δουβίκα έπειτα από τακουνάκι του Ρόλε

50' Σουτ του Τσιλιανίδη αρκετά άουτ η μπάλα

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

Ξεκίνημα στο 2ο μέρος

Ημίχρονο στις Σέρρες 2-0 ο ΑΣΤΕΡΑΣ! Σε λίγο και πάλι μαζί σας

42' Φοβερό σλάλομ του Μπαστιάνου και 0-2! Πέρασε 3 παίκτες ο εξτρέμ του ΑΣΤΕΡΑ και με το αριστερό τελείωσε τη φάση

38' Εκτέλεση φάουλ του Ρόλε, εύκολα ο Σαββίδης

35' Τεράστια χαμένη ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ πλασέ του Δουβίκα πάνω στη γραμμή έδιωξε σίγουρο γκολ ο Μαυρομάτης

33΄Κόρνερ για τους γηπεδούχους από τα δεξιά, ο Κουτζαβασίλης πήρε την κεφαλιά πέρασε άουτ η μπάλα

29' Σουτ του Μπαστιάνου ο οποίο από δεξιά απέφυγε τον αντίπαλο του που πέρασε άουτ

26' Νέα καλή στιγμή για τον ΑΣΤΕΡΑ με τον Δουβίκα να μην μπορεί από κοντά να γράψει το 2-0 έπειτα από ασταθή απόκρουση του Σαββίδη σε κοντινό σουτ του Τσιλιανίδη

22΄Πολύ καλή στιγμή για τους γηπεδούχους με σουτ του Ζυγκερίδη που πέρασε ελάχιστα άουτ

19' Νέο δοκάρι για τον ΑΣΤΕΡΑ και πάλι με τον Τσιλιανίδη

12' Κόρνερ για τους Αρκάδες, πολύ επιθετικός ο ΑΣΤΕΡΑΣ στο ξεκίνημα

09' Δοκάρι για τον ΑΣΤΕΡΑ πάλι με σουτ του Τσιλιανίδη έξω από την περιοχή

07' Γκολ για τον ΑΣΤΕΡΑ με τον Τσιλιανίδη! Φοβερό σουτ με το δεξί έξω από την περιοχή!

03' Πρώτο κόρνερ στο ματς για τον ΑΣΤΕΡΑ, με τον Ρόλε στην εκτέλεση

Σέντρα στο ματς!

Απόλλων Παραλιμνίου (Δημητρίου): Σαββίδης, Μαυρομάτης, Τσαούσης, Κουτζαβασίλης, Τριανταφύλλου, Λιάρας, Ζυγκερίδης, Κεχαγιάς, Τριανταφύλλου, Τάκας, Καριοφύλλης

ΑΣΤΕΡΑΣ (Παράσχος): Αθανασιάδης, Αλμπάνης, Χριστόπουλος, Βαλιέντε, Ορτέγκα, Μπελόκ, Σάλας, Ρόλε, Τσιλιανίδης, Μπαστιάνος, Δουβίκας

Στον πάγκο: Τσιφτσής, Ζορμπάς, Κάρδαρης, Μιχελής, Φωτόπουλος, Τερεζίου, Φερνάντεθ