Ο ΑΣΤΕΡΑΣ αντιμετωπίζει τον Πανιώνιο στο Θεόδωρος Κολοκοτρώνης στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Super League ΣΟΥΡΩΤΗ. Παρακολουθήστε τη ροή της αναμέτρησης στο A-S.

ΑΣΤΕΡΑΣ Πανιώνιος

Η ΣΕΛΙΔΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΝΕΩΣΗ (F5)

Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Μείνετε συντονισμένοι στο Arcadia Sports.gr για το ρεπορτάζ από την αναμέτρηση. Καλό σας απόγευμα!

ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΜΑΤΣ. ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ: 0-1

93' Καλό χτύπημα από τον Τσιλιανίδη είχε απάντηση ο Κότνικ. Στη συνέχεια της φάσης επιθετικό φάουλ από τον Γκοντό και μίνι αψιμαχία που οδηγεί σε κίτρινες σε Γκοντό και Παπαγεωργίου.

91' Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον ΑΣΤΕΡΑ. Τσιλιανίδης και Τόνσο στη μπάλα.

5 λεπτά θα είναι ο επιπλέον χρόνος!

85' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ χαμένη ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ. Ο Δουβίκας έπιασε σουτ από το σημείο του πέναλτι όμως ο Κότνικ έκανε εκπληκτική επέμβαση και έκανε την απόκρουση του αγώνα!

80' Ο Παπαγεωργίου περνάει στον αγωνιστικό χώρο αποχωρεί ο Σπυριτόνοβιτς.

77' Φοβερό σουτ του Τόνσο που πέρασε ξυστά από το δεξί δοκάρι του Κότνικ.

72' Κίτρινη και στον Τσουκαλά. Αλλαγή για τον ΑΣΤΕΡΑ ο Γκοντό στη θέση του Ισνάλντο.

70' Κίτρινη στον Τσιλιανίδη.

69' Αρκείται στην κατοχή της Μπάλας ο ΑΣΤΕΡΑΣ χωρίς να έχει απειλήσει ιδιαίτερα. 2Η αλλαγή για τον Πανιώνιο ο Ντουρμισάι στη θέση του Γεσίλ.

62' Κίτρινη στον Κόντνικ για καθυστέρηση.

60' Άριστη αντεπίθεση από τον Πανιώνιο ο Γεσίλ έκανε το σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι του Αθανασιάδη.

57' Κόρνερ για τον Πανιώνιο. Ο Μουνάφο απομάκρυνε.

54' Κάθετη του Δουβίκα πρόλαβε ο Κόντνικ πριν γίνει επικίνδυνος ο Μουνάφο.

53' Κίτρινη στον Σιώπη για κράτημα στον Τόνσο.

52' Και ο Τόνσο στον αγώνα ο Μαδίντα αποχωρεί.

51' Ο Δουβίκας πέρασε στη θέση του Μανιά.

Ο Μασούντ έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα μετά την πάσα του Σπιριντόνοβιτς!

46' Γκολ για τον Πανιώνιο!

Ξεκίνημα στο δεύτερο μέρος!

Μια αλλαγή για τον Πανιώνιο ο Μασούρας πέρασε στον αγωνιστικό χώρο στη θέση του Λάμπρου.

Τέλος στο πρώτο ημίχρονο. Χωρίς σκορ οι δύο ομάδες, σε λίγο και πάλι μαζί σας!

46' Κόρνερ για τον ΑΣΤΕΡΑ από τα δεξιά που παραχώρησε ο Μπανανά, ο Ισνάλντο στην εκτέλεση.

45' 1 λεπτό θα είναι ο επιπλέον χρόνος.

45' Κίτρινη στον Τριανταφυλλόπουλο για φάουλ στον Σπυριντόνοβιτς.

44' Σουτ του βλάχου απομακρύνει ο Τριανταφυλλόπουλος συνεχίζει να έχει την κατοχή ο Πανιώνιος.

39' Επεσε αισθητά ο ρυθμός στον αγώνα, οι φιλοξενούμενοι κυκλοφορούν την μπάλα χωρίς κάποια αξιόλογη ευκαιρία.

33' Κίτρινη κάρτα στον Μασούντ για τράβηγμα

32' ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ χαμένη ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ! Ο Μαδίντα έκανε μία κούρσα από τα δεξιά έκανε το δυνατό σουτ όμως ο Κόντνικ είχε απάντηση και έδειωξε σε κόρνερ.

29' Πρώτη τελική για τον Πανιώνιο ο Μασούντ σούταρε από πλάγια θέση και αριστερά εύκολα ο Αθανασιάδης.

26' Σουτ του Ισνάλντο απομάκρυνε δύσκολα ο Κόντνικ

24' Παράλληλη σέντρα του Κώτσιρα στην περιοχή του Πανιωνίου φάση διαρκείας για τους Αρκάδες που όμως απομάκρυναν οι Κυανέρυθροι.

20' Σέντρα του Γιαννούλη διώχνει σε κόρνερ ο Χατζισαφί

16' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΑΣΤΕΡΑ ο Μανιάς έπιασε την κεφαλιά λίγα εκατοστά από το δεξί δοκάρι του Κόντνικ

15' Νέο κόρνερ για τον ΑΣΤΕΡΑ

11' Πατάει εύκολα την αντίπαλη περιοχή ο ΑΣΤΕΡΑΣ στα πρώτα λεπτά.

09' Κόρνερ για τον ΑΣΤΕΡΑ με τον Τσιλιανίδη, ο Τριανταφυλλόπουλος πήρε την κεφαλιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

05' Αδύναμο σουτ του Μανιά που πέρασε άουτ η πρώτη τελική στο παιχνίδι.

03' Αρκετά λάθη στην μεσαία γραμμή και για τις 2 ομάδες.