Ισόπαλη με τον Πανηλειακό η Κ20 του ΑΣΤΕΡΑ

Η Κ20 του Αστέρα αντιμετώπισε σε φιλική αναμέτρηση το απόγευμα της Πέμπτης (17/08), τον Πανηλειακό στο Δημοτικό Στάδιο Πύργου.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ο αγώνας δεν άρχισε με τον καλύτερο τρόπο καθώς μόλις στο πρώτο λεπτό, οι Αρκάδες βρέθηκαν πίσω στο σκορ.

Λίγα λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 10' οι κιτρινομπλέ ισοφάρισαν στο παιχνίδι. Το 1-1 όμως δεν έμεινε για πολύ κι αυτό διότι στο 17' οι γηπεδούχοι πήραν και πάλι κεφάλι στο σκορ.

Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν και στο δεύτερο ημίχρονο έφεραν το ματς στα ίσα. Στο 71' οι Αρκάδες πέτυχαν το 2-2, με αυτό το σκορ να είναι και το τελικό αποτέλεσμα της αναμέτρησης.