Πρωτάθλημα Παίδων: Η κλήρωση του Β' και Γ' ομίλου
Ολοκληρώθηκε η κλήρωση των πρωταθλημάτων Υποδομής της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, η οποία πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη (25/07), για την Α' φάση.
Αναλυτικά:
Β’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Ν.Ο. Πύλου
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Α.Σ. Τριφυλίας – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Ν.Ο. Πύλου – Α.Σ. Τριφυλίας
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Α.Σ. Τριφυλίας
Ν.Ο. Πύλου – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Τριφυλίας – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Ν.Ο. Πύλου
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Ν.Ο. Πύλου – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Α.Σ. Τριφυλίας
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Ν.Ο. Πύλου – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Α.Σ. Τριφυλίας
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
Α.Σ. Τριφυλίας – Ν.Ο. Πύλου
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Α.Σ. Τριφυλίας – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Ν.Ο. Πύλου
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Κ.Ο.Μ. Πελασγός – Α.Σ. Τριφυλίας
Ν.Ο. Πύλου – Α.Ε.Μ. Πολύβιος
Γ.Σ. Γαργαλιάνων – Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Ε.Μ. Πολύβιος – Κ.Ο.Μ. Πελασγός
Γ.Α.Ε.Τ. Δίων Κυπαρισσίας – Ν.Ο. Πύλου
Α.Σ. Τριφυλίας – Γ.Σ. Γαργαλιάνων
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ – ΛΑΚΩΝΙΑΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σύλλογος Δρομέων
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σ.Κ. Σπάρτη
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σ.Κ. Σπάρτη – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σύλλογος Δρομέων – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σ.Κ. Σπάρτη
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
Σύλλογος Δρομέων – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Σύλλογος Δρομέων
Σ.Κ. Σπάρτη – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σύλλογος Δρομέων – Σ.Κ. Σπάρτη
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σύλλογος Δρομέων – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σ.Κ. Σπάρτη – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Σ.Κ. Σπάρτη
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σύλλογος Δρομέων
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σ.Κ. Σπάρτη – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Σύλλογος Δρομέων
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Α.Σ. Πάνας Κανδήλας – Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος
Σύλλογος Δρομέων – Σπαρτιατικός Γ.Σ.
Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός – Σ.Κ. Σπάρτη
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
Σπαρτιατικός Γ.Σ. – Α.Σ. Πάνας Κανδήλας
Σ.Κ. Σπάρτη – Σύλλογος Δρομέων
Α.Σ. Λακωνικός Κρόνος – Σ.Ε.Φ.Α. Αρκαδικός
ΣΧΟΛΙΑ