Tελική Φάση Νεανίδων: Οι συνθέσεις των "6"
Αρχίζει στο κλειστό Γυμναστήριο Βούλας «Γ.Γεννηματάς» η τελική φάση του 30ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος Νεανίδων.
Οι αγώνες θα ολοκληρωθούν την Κυριακή 8 Μαΐου και συμμετέχουν ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας, ΑΟΝΑ Ηρόδοτος, Απόλλων Πτολεμαΐδας, ΑΣ Άρης, ΓΕ Άμιλλα 2000 και Παναθηναϊκός ΑΟ.
Το πρόγραμμα των αγώνων έχει ως εξής:
Τετάρτη 4 Μαΐου 2016
16.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – Απόλλων Πτολεμαΐδας
19.30 Τελετή Έναρξης
20.00 ΓΕΑ Άμιλλα - ΑΣ Άρης
Πέμπτη 5 Μαΐου 2016
16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – Παναθηναϊκός ΑΟ
18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΓΕΑ Άμιλλα
20.00 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΣ Άρης
Παρασκευή 6 Μαΐου 2016
15.00 Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας
17.00 ΓΕΑ Άμιλλα – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
19.00 ΑΣ Άρης – Απόλλων Πτολεμαΐδας
Σάββατο 7 Μαΐου 2016
14.00 ΓΕΑ Άμιλλα – Παναθηναϊκός ΑΟ
16.00 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
18.00 ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας – ΑΣ ΑΡΗΣ
Κυριακή 8 Μαΐου 2016
09.30 Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΓΕΑ Άμιλλα
11.30 ΑΣ Άρης – Παναθηναϊκός ΑΟ
13.30 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος – ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας
15.00 Απονομές
Οι συνθέσεις των ομάδων που θα πάρουν μέρος στο 30ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων είναι:
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
4. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 1.80 2
5. ΚΑΡΑΛΗ ΣΑΒΙΝΑ 2001 1.70 1
6. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ 1999 1.76 1-2
7. ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 1.72 1-2
8. ΚΟΛΛΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ 1998 1.77 1
9. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 1.86 4
10. ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 1.84 5
11. ΡΑΤΖΑ ΙΒΑΝΑ 1999 1.86 2-3
12. ΚΑΡΛΑΥΤΗ ΡΕΝΙΑ 1998 1.80 1-2
13. ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1999 1.83 3-4
14. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΥ 1999 1.89 5
15. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 1.87 4-5
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΣΟΦΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ, ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4.ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΜΑΡΙΑ 2000 1.67 3-4
5.ΜΑΥΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 1.65 1
6. ΣΟΦΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1998 1.71 3
7. ΜΑΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ 2000 1.70 1-2
8. ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΙΑΣΕΜΗ 1999 1.72 2-3
9. ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1999 1.70 1-2
10. ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 1.74 4-5
11. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 1.83 4-5
12. ΝΙΧΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 1.68 2
13. ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1998 1.70 2-3
14. ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 1.75 3-4
15. ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 1.80 4-5
16. ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998 1.66 1
17. ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 1.65 1
18. ΤΖΑΝΕΤΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 1.80 4
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
4. ΤΡΥΦΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 1.75 2-3
5. ΚΟΤΖΑΪΤΣΗ ΕΥΤΕΡΠΗ 2000 1.75 1
6. ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2001 1.62 1-2
7. ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 1.68 1-2
8. ΒΥΡΛΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 1.76 2-3
9. ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 1.75 1-2
10. ΣΙΔΕΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 1.74 3-4
11. ΧΑΙΝΤΑΡΙ ΕΡΙΣΕΛΝΤΑ 2000 1.78 2-3
12. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 2000 1.79 4-5
13. ΠΕΡΠΕΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 1.78 4-5
14. ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ ΒΑΪΑ 1998 1.85 4-5
15. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1999 1.84 4-5
ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΑΣ ΑΡΗΣ
4. ΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1999 1.66 1
5. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 1.77 1-2
7. ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΒΙΒΗ 1998 1.79 3
8. ΚΑΤΣΑΜΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 1998 1.92 5
9. ΤΣΙΝΕΚΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 1.76 2-3
10. ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2001 1.66 1-2
11. ΠΑΠΑΡΔΕΛΑ ΒΑΣΩ 1998 1.80 4
12. ΒΑΝΤΣΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 1.79 3
13.ΤΖΙΟΤΖΙΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ 1998 1.86 4-5
14. ΜΠΟΥΝΤΟΥΚΑ ΡΩΞΑΝΗ 2000 1.90 4-5
15. ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 1.7 4-5
16. ΤΣΙΝΕΚΕ ΕΛΕΝΑ 1999 1.74 1-2
17. ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 1999 1.73 1-2
- ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2000 1.85 4-5
- ΑΒΡΟΝΙΔΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 1.76 3
- ΚΑΛΟΓΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 1.75 3
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΜΑΡΒΑΚΗΣ ΣΙΜΟΣ, ΑΤΑΚΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΓΕΑ ΑΜΙΛΛΑ 2000
4. ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2004 1.55 2-3
5. ΜΑΝΙΑΤΑ ΝΕΦΕΛΗ 1998 1.65 2-3
6. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 1.82 1
7. ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2000 1.65 2-3
8. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 1.77 4-5
9. ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 1.70 1-2
10. ΚΟΚΚΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2000 1.70 3-4
11. ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 1.72 4-5
12. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2000 1.70 4-5
13. ΓΚΑΤΖΙΩΛΗ ΖΩΗ 2004 1.68 3-4
14. ΜΙΧΑ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 2004 1.68 1
15. ΣΑΛΑΒΡΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 1.80 5
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
4. ΚΑΣΔΑΓΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 1.76 1-2
5. ΒΕΛΟΥΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 1.70 2
6. ΣΤΟΥΠΑ ΝΕΦΕΛΗ 1999 1.84 4-5
7. ΦΡΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 1,74 1-2
8. ΚΑΒΒΑΔΑ ΕΛΠΙΔΑ 1998 1.73 1-2
9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 1.76 3-4
10. ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΟΥ ΖΩΗ 1999 1.78 4-5
11. ΣΕΛΟΥΛΗ ΝΑΓΙΑ 1999 1.78 3
12. ΤΣΙΝΑΣΑ ΣΥΝΘΙΑ ΕΖΕΤΖΑ 2001 1.88 5
13. ΠΡΑΠΑ ΙΣΜΗΝΗ 2000 1.75 1-2
14. ΚΑΚΟΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 1.77 4
15. ΤΣΕΤΑ ΦΙΛΙΤΣΑ 2000 1.74 1-2
17. ΚΥΡΙΟΥ ΧΑΡΑ 2000 1.72 2
18. ΠΙΣΠΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1998 1.74 2-3
19. ΜΟΥΡΙΚΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2001 1.74 1-2
20. ΓΡΥΛΛΙΑ ΕΛΙΖΑ 2000 1.86 4-5
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ – ΗΛΙΑΣ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ
ΣΧΟΛΙΑ