Ηττήθηκαν οι γυναίκες του Αρκαδικού

Την εντός έδρας ήττα με σκορ 52-36 από τον ΑΠΣ Άρι γνώρισαν οι Γυναίκες του Αρκαδικού την περασμένη εβδομάδα, πληρώνοντας επί της ουσίας την κακή εικόνα του πρώτου ημιχρόνου.

Γιουβέντους Ρεάλ

Στο δεύτερο ημίχρονο τα κορίτσιας της κ. Μιχαλοπούλου ανέβασαν την απόδοσή τους, όμως αυτό δεν ήταν αρκετό για να ανατρέψει το σκορ και να φέρει το ροζ φύλλο αγώνα στην ομάδα του Αρκαδικού.

Διαιτητές: Τσιμπούρης, Καρνέζης.

Δεκάλεπτα: 4-25, 14-32, 23-46, 36-52

Αρκαδικός (Μιχαλοπούλου): Νταμαδάκη, Χρονοπούλου, Φιλιπποπούλου 2, Αλέμη 13, Κατσικερού, Τσίρμπα, Αλέμη, Ζωγόγιαννη, Χατζηβασιλείου, Σμυρνιώτη 11, Νασιάκου 10.

ΑΠΣ Άρις (Μπακογιάννης): Τσούμπου 7, Κουτέλα 19, Παρθένη, Κορδονούρη, Κουκούτση 2, Χρονοπούλου, Λύκου 14, Φωτεινάκη 10, Φέστα, Κουτέλα Ι.