ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Εφήβων της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ

 Με τρεις ομίλους και σε δύο φάσεις θα διεξαχθεί το Πρωτάθλημα Εφήβων της ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

 

Στον 2ο όμιλο θα συμμετέχουν: Δρομείς, Αρκαδικός, Πελασγός, ΑΣ Τριφυλλίας, Δίονας Κυπαρισσίας

Το πρόγραμμα

1η αγωνιστική

Πελασγός-Αρκαδικός

Α.Σ. Τριφυλλίας-Δίων Κυπαρισσίας

Ρεπό: Δρομείς

2η αγωνιστική

Αρκαδικός-Δρομείς

Δίων Κυπαρισσίας-Πελασγός

Ρεπό: Α.Σ. Τριφυλλίας

3η αγωνιστική

Δρομείς-Δίων Κυπαρισσίας

Πελασγός-Α.Σ. Τριφυλλίας

Ρεπό: Αρκαδικός

 

 4η αγωνιστική

 Α.Σ. Τριφυλλίας-Δρομείς

Δίων Κυπαρισσίας-Αρκαδικός

Ρεπό: Πελασγός

5η αγωνιστική

Δρομείς-Πελασγός

Αρκαδικός-Α.Σ. Τριφυλλίας

Ρεπό: Δίων Κυπαρισσίας

Στη 2η φάση, οι ομάδες που θα καταλάβουν την  πρώτη θέση της τελικής βαθμολογίας του Α΄ - Β΄ & Γ΄ Ομίλου θα συμμετάσχουν στο FINAL-FOUR του Πρωταθλήματος Εφήβων. Την  τέταρτη στο FINAL-FOUR, θα συμπληρώσει η ομάδα που θα προκριθεί από τους αγώνες κατάταξης των ομάδων που τερμάτισαν στη δεύτερη  θέση των τριών Ομίλων.

ΚΛΗΡΩΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

1ος ΑΓΩΝΑΣ

2ος Β΄ ΟΜΙΛΟΥ - 2ος Γ΄ ΟΜΙΛΟΥ

2ος ΑΓΩΝΑΣ

2ος Α΄ ΟΜΙΛΟY - ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου ΑΓΩΝΑ

(Ο νικητής προκρίνεται στο FINAL-FOUR)

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 30 29 0 1 59
2 ΧΟΛΑΡΓΟΣ 30 25 0 5 55
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30 23 0 7 53
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 30 20 0 10 50
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 30 17 0 13 47
6 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30 16 0 14 46
7 ΚΑΣΤΟΡΙΆΣ ΑΣ 30 15 0 15 45
8 ΑΜΥΝΤΑΣ 30 15 0 15 45
9 ΨΥΧΙΚΟ 30 14 0 16 44
10 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 30 14 0 16 44
11 ΕΡΜΉΣ ΑΓΊΑΣ ΛΑΡ. 30 15 0 15 44
12 ΠΑΠΑΓΟΥ 30 11 0 19 41
13 ΜΑΡΟΥΣΙ 30 11 0 19 41
14 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 30 7 0 23 37
15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 30 5 0 25 35
16 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 30 3 0 27 33

Ροη Ειδησεων