ΑΚΟΥΣΤΕ
LIVE
winamp wmp real qt

Μουντομπάσκετ 2019: Οι τηλεοπτικές μεταδόσεις όλων των αγώνων!

Έγιναν γνωστές όλες οι τηλεοπτικές μεταδόσεις του Μουντομπάσκετ 2019, όπου φυσικά ξεχωρίζουν οι αγώνες της Εθνικής Ελλάδος.

 

Ολυμπιακός ΑΣΤΕΡΑΣ

Η Εθνική μας βρίσκεται στον ίδιο όμιλο μαζί με Μαυροβούνιο, Νέα Ζηλανδία και Βραζιλία, ενώ ο τελικός θα γίνει την Κυριακή στις 15 Σεπτεμβρίου, στις 15:00 το μεσημέρι, με την τηλεοπτική κάλυψη να είναι από το ERT Sports.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι ώρες διεξαγωγής:

Σάββατο 31 Αυγούστου

 

10:30 Αγκόλα – Σερβία, ΕΡΤ2

 

11:00 Πολωνία – Βενεζουέλα, ert.gr

 

11:30 Ρωσία – Νιγηρία, ΕΡΤ SPORTS

 

11:30 Ιράν – Πουέρτο Ρίκο, ert.gr

 

14:30 Φιλιππίνες – Ιταλία, ΕΡΤ3

 

15:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Κίνα, ΕΡΤ SPORTS

 

15:30 Ισπανία – Τυνησία, ΕΡΤ2

 

15:30 Αργεντινή – Νότια Κορέα, ert.gr

 

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου

 

10:30 Καναδάς – Αυστραλία, ert.gr

 

11:00 Νέα Ζηλανδία – Βραζιλία, ΕΡΤ SPORTS

 

11:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Ιορδανία, ert.gr

 

11:30 Τουρκία – Ιαπωνία, ΕΡΤ2

 

14:30 Σενεγάλη – Λιθουανία, ert.gr

 

15:00 Ελλάδα – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

 

15:30 Τσεχία – ΗΠΑ, ΕΡΤ2

 

15:30 Γαλλία – Γερμανία, ΕΡΤ3

 

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου

 

10:30 Ιταλία – Αγκόλα, ΕΡΤ2

 

11:00 Βενεζουέλα – Ακτή Ελεφαντοστού, ert.gr

 

11:30 Νιγηρία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

 

11:30 Τυνησία – Ιράν, ert.gr

 

14:30 Σερβία – Φιλιππίνες, ΕΡΤ3

 

15:00 Κίνα – Πολωνία, ΕΡΤ2

 

15:30 Πουέρτο Ρίκο – Ισπανία, ΕΡΤ SPORTS

 

15:30 Νότια Κορέα – Ρωσία, ert.gr

 

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου

 

10:30 Αυστραλία – Σενεγάλη, ert.gr

 

11:00 Μαυροβούνιο – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

 

11:30 Ιαπωνία – Τσεχία, ΕΡΤ2

 

11:30 Γεωργία – Δομινικανή Δημοκρατία, ert.gr

 

14:30 Λιθουανία – Καναδάς, ΕΡΤ3

 

15:00 Βραζιλία – Ελλάδα, ΕΡΤ SPORTS

 

15:30 ΗΠΑ – Τουρκία, ΕΡΤ2

 

15:30 Ιορδανία – Γαλλία, ert.gr

 

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου

 

10:30 Αγκόλα – Φιλιππίνες, ΕΡΤ2

 

11:00 Ακτή Ελεφαντοστού – Πολωνία, ert.gr

 

11:30 Πουέρτο Ρίκο – Τυνησία, ΕΡΤ SPORTS

 

11:30 Νότια Κορέα – Νιγηρία, ert.gr

 

14:30 Ιταλία – Σερβία, ΕΡΤ2

 

15:00 Βενεζουέλα – Κίνα, ert.gr

 

15:30 Ρωσία – Αργεντινή, ΕΡΤ SPORTS

 

15:30 Ισπανία – Ιράν, ert.gr

 

Πέμπτη 5 Σεπτεμβρίου

 

10:30 Καναδάς – Σενεγάλη, ert.gr

 

11:00 Βραζιλία – Μαυροβούνιο, ΕΡΤ SPORTS

 

11:30 Τουρκία – Τσεχία, ΕΡΤ2

 

11:30 Γερμανία – Ιορδανία, ert.gr

 

14:30 Λιθουανία – Αυστραλία, ΕΡΤ3

 

15:00 Ελλάδα – Νέα Ζηλανδία, ΕΡΤ SPORTS

 

15:30 ΗΠΑ – Ιαπωνία, ΕΡΤ2

 

15:30 Δομινικανή Δημοκρατία – Γαλλία, ert.gr

 

Παρασκευή 6 Σεπτεμβρίου

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

Σάββατο 7 Σεπτεμβρίου

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

 

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

Κυριακή 8 Σεπτεμβρίου

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

Δευτέρα 9 Σεπτεμβρίου

 

10:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

11:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

11:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

14:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ert.gr

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ2

 

15:00 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ3

 

15:30 Αγώνας 2ης φάσης ομίλων, ΕΡΤ SPORTS

 

Τρίτη 10 Σεπτεμβρίου

 

14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου

 

14:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

16:00 Προημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

 

14:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

 

16:00 Αγώνας κατάταξης 5-8, ΕΡΤ SPORTS

 

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

 

11:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

15:00 Ημιτελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

 

11:00 Αγώνας κατάταξης 7-8, ΕΡΤ SPORTS

 

15:00 Αγώνας κατάταξης 5-6, ΕΡΤ SPORTS

 

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

 

11:00 Μικρός τελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

 

15:00 Τελικός, ΕΡΤ SPORTS

 

ΣΧΟΛΙΑ

Το ArcadiaSports.gr σέβεται όλες τις απόψεις, αλλά διατηρεί το δικαίωμα μη δημοσίευσης υβριστικών, συκοφαντικών, ρατσιστικών σχολίων και διαφημίσεων, καθώς αντιβαίνουν στις διατάξεις την κείμενης νομοθεσίας. Τα σχόλια απηχούν αποκλειστικά προσωπικές απόψεις αναγνωστών.


comments powered by Disqus

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ A2

# Ομάδα Α Ν Ι Η Β
1 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 30 29 0 1 59
2 ΧΟΛΑΡΓΟΣ 30 25 0 5 55
3 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 30 23 0 7 53
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 30 20 0 10 50
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 30 17 0 13 47
6 ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 30 16 0 14 46
7 ΚΑΣΤΟΡΙΆΣ ΑΣ 30 15 0 15 45
8 ΑΜΥΝΤΑΣ 30 15 0 15 45
9 ΨΥΧΙΚΟ 30 14 0 16 44
10 ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ 30 14 0 16 44
11 ΕΡΜΉΣ ΑΓΊΑΣ ΛΑΡ. 30 15 0 15 44
12 ΠΑΠΑΓΟΥ 30 11 0 19 41
13 ΜΑΡΟΥΣΙ 30 11 0 19 41
14 ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ 30 7 0 23 37
15 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 30 5 0 25 35
16 ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ 30 3 0 27 33

Ροη Ειδησεων