Αρκαδια 93.8 απο τους συντακτες του arcadia938.gr

Στις Βρυξέλλες ο Χρήστος Λαμπρόπουλος (pics)

O Αναπληρωτής Περιφερειάρχη με ευθύνη τα αντικείμενα Συντονισμού-Οικονομικών-Προγραμματισμού, Χρήστος Λαμπρόπουλος, συμμετείχε στο 9ο Συνέδριο Δίκαιης Μετάβασης που πραγματοποιήθηκε στις Βρυξέλλες, το διήμερο 16-17 Απριλίου.

Σάρωσαν τα κορίτσια της ΑΕΚ Τρίπολης στα Λεωνίδεια 2017

Three of a kind για την αγωνιστική μας ομάδα, η οποία σάρωσε τις διακρίσεις στην κατηγορία των γυναικών

ΑΣΤΕΡΑΣ

Ποιο συγκεκριμένα τις τρείς πρώτες θέσεις κατέκτησαν οι αθλήτριες του ομίλου μας στο ΛΕΩΝΙΔΕΙΑ Sparta Tennis Open 2017 που διοργάνωσε ο Όμιλος Αντισφαίρισης Σπάρτης.

Την πρώτη θέση κατέκτησε η Καραναγνώστη Μαρία και την 2η η Κανελλάκη Χρυσούλα, οι οποίες προσέφεραν ένα απολαυστικό θέαμα στον τελικό. Την 3η θέση κατέκτησε η Βουδούρη Μιλένα , η οποία βρέθηκε για μια ακόμη φορά εντός μεταλλίων.

Στα αποτελέσματα η Καραναγνώστη επικράτησε των Λεβιδιώτη, Καρτσάκη και Βουδούρη μέχρι την είσοδο της στον τελικό. Η Κανελλάκη απέκλισε διαδοχικά τις Κουλογεωργίου, Παπαηλίου, Προδρόμου και Αργυροπούλου. Τέλος η Βουδούρη για την είσοδό της στην τετράδα κέρδισε τις Τρουγκάκου και Κοντοσταθάκου.

Η διοίκηση του ομίλου και η προπονητική ομάδα των Παπαδόπουλου Χατζηγιάννη, συγχαίρουν και τις τρείς αθλήτριες του ομίλου και τους εύχονται καλή συνέχεια στα επόμενα τουρνουά που ακολουθούν. .